میتوانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید

3 + 2 = ?

مادیون، اولین و جامع ترین اسطبل مجازی ایران تحت نظر فدراسیون و هیئت سوارکاری ایران با هدف ارتقا سطح علمی و کیفی در تولید، نگهداری و استفاده بهینه ورزشی از اسب های موجود در سطح کشور می باشد.
به منظور ایجاد یک سامانه جامع فروش و نگهداری شامل ارائه خدمات پزشکی اعم از پیشنهاد تیم جراحی و عمومی پزشکی، فراهم نمودن تجهیزات مورد نیاز پزشکان، فراهم نمودن داروهای خاص صرفا با هدف درمان، تحت نظر وزارت بهداشت تامین و امور اجتماعی و با مجوز از آن سازمان، در اختیار قرار دادن لیست باشگاه های موجود در سراسر کشور با هدف ارائه خدمات پانسیون (نگهداری) اسب شامل تمامی امکانات، تجهیزات موجود مربوطه در باشگاه، امکان ارائه و انتخاب مناسب ترین شرایط با توجه به درخواست متقاضیان وجود دارد که مواردی نظیر اسب های ورزشی، مالکان، باشگاه ها، پیشکسوتان، قهرمانان، دامپزشکان، مربیان، رایدرها، بیمه، بازرسی یا معاینه و آرایشگر اسب را در خود جای می هد.

شما می توانید در تمامی ساعات با ایمیل و یا با برقراری تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید. مادیون در تمامی شبکه های اجتماعی حضور دارد و شما می توانید از طریق این شبکه ها با ما در تماس باشید.

آدرس: تهران،شهرک غرب،بلوار دادمان،خیابان سپهر غربی،خیابان میلاد 8،پلاک 2،طبقه اول

پشتیبانی: 021-88092697

پشتیبانی: support@madioon.com

تماس عمومی: info@madioon.com

بله خیر